Тамос

Номи лоиҳа

Кӯмаки техникӣ ба Вазорати меҳнат, муҳоҷират ва шуғли аҳолӣ, дар самти такмили ихтисоси омӯзгорони соҳаи тахсилоти ибтидоии касбӣ ва таълим (EuropeAid / 137704 / DH / SER / TJ / 6-Lot2)  

Суроғаи лоиҳа

Кӯчаи Алишер Навоӣ 5/1, 4-ум ошёна, хуҷраи № 10, 734026 Душанбе, Тоҷикистон

Номҳо ва вазифаҳои кормандони лоиҳа

Галя Божанова

Рохбари Лоиҳа ва коршиносони асосӣ дар соҳаи сиёсати ТИК ва ТК

БДТБ I, Лот 2

Mobile: +992 98 102 95 64

E-Mail: Galia.Bozhanova@gopa.de

 E-Mail: gbozhanova@gmail.com

 

Яневски Весна

Коршиносони асосӣ 2 – Тренери оид ба бозомӯзии омӯзгорон

БДТБ I, Лот 2

Mobile: +992 98 866 46 80

E-Mail:  vesnajanevski@gmail.com

Дар Лоиҳа аз соли 2018 то аввали соли 2020 кор кардааст

 

Булент Килинч

Коршиносони асосӣ 2 – Тренери оид ба бозомӯзии омӯзгорон

БДТБ I, Лот 2

Mobile: +992 918 11 74 50

+90 532 364 75 26

E-Mail: bltkilinc@gmail.com 

 

Раҳимов Фахриддин

Мутахассис оид ба соҳаи ТИК ва Менеҷери идораи Лоиҳа

БДТБ I, Лот 2

Mobile: +992 91 932 71 71

E-Mail: Fahriddin.Rakhimov@gopa.de

E-Mail: fa.rakhimov@gmail.com

 

Имомова Саодат

Мутахассиси молиявии лоиҳа ва қотиб

БДТБ I, Лот 2

Mobile: +992 919 02 01 42

E-Mail: Saodat.Imomomva@gopa.de

E-Mail: Simomova@gmail.com

Сидиқов Бахтовар

Тарҷумон ва Ассистенти техники

БДТБ I, Лот 2

Mobile: +992 918-84-11-00

E-Mail: Bakhtovar.Sidikov@gopa.de

E-Mail: Sidiqov1100@gmail.com

 

Ном ва унвони ҳамоҳангсози лоиҳа

 

Сидиқов Нозим

ҳамоҳангсози лоиҳа аз бенефисиар

Муовини Сардори Раёсати таҳсилоти ибтидоии касбӣ ва таълими калонсолон

ВАЗОРАТИ МЕҲНАТ, МУҲОҶИРАТ ВА ШУҒЛИ АҲОЛИИ

ҶУМҲУРИИ ТОҶИКИСТОН

mob. +992 918 85 48 35

tel.    +992 236 46 64

Е-mail: nozim.sidikov@mail.ru

 

 Вольфганг Хеллвиг

Директори лоиҳа

Раёсати мусоидат ба таълим ва шуғл

Ширкати «GOPA mbH»

wolfgang.hellwig@gopa.de

http://www.gopa.de

 

Весна Зигер  

Мудири молиявӣ ва шартномаҳо

Раёсати мусоидат ба таълим ва шуғл

Ширкати «GOPA mbH»

Vesna.Seeger@gopa.de 

http://www.gopa.de

  

Диана Димова 

Ҳамоҳангсози барномаҳои дар самти тахсилот

Намояндаи Иттиҳоди Аврупо дар Ҷумҳурии Тоҷикистон

diana.dimova@eeas.europa.eu

 

Маҳбуба Абдуллоева

Мушовир оид ба матбуот ва иттилоот

Mahbuba.Abdulloeva@eeas.europa.eu.

Намояндаи Иттиҳоди Аврупо дар Ҷумҳурии Тоҷикистон